Nyílt napok

Következő nyílt napunk: 2020. január 13. 16:00

Fontosnak tartjuk, hogy a családok személyesen találkozhassanak velünk. Gyermekoktatási központunk egész évben várja az érdeklődő szülők és gyermekek jelentkezését, hogy megismerhessék filozófiánkat és azt, hogy milyen itt diáknak lenni.

Ismerj meg minket, gyere el a nyílt napra és nézd meg, miben más iskolánk.

Regisztráció: iskola@zsido.com

Elérhetőségeink:

Cím: 1074 Budapest, Dohány utca 32-34.
Telefon és fax: (36-1) 781-4760, (36-70) 379-1250
E-mail: iskola@zsido.com

FELVÉTELI ELJÁRÁS:

Intézményünkbe folyamatosan fogadunk jelentkezést. Az intézménybe felvételre való jelentkezés a jelentkezési lap kitöltése és egy előre megbeszélt személyes találkozás után lehetséges.

Jelentkezési lapot az iskola@zsido.com e-mail címen igényelhet.

Iskolai beiratkozás

A beiratkozás helye:

Bét Menachem Héber-Magyar Kéttannyelvű Általános Iskola, Óvoda, Bölcsőde: 1074 Budapest, Dohány utca 32-34. Intézményegység vezetői iroda (2. emelet)

A beiratkozáskor be kell mutatni:

1. A gyermek nevére kiállított személyi azonosítót és (amennyiben van) születési anyakönyvi kivonatot
  2. A gyermek lakcímét igazoló hatósági igazolványt
  3. a gyermek TAJ kártyáját
  4. Külföldi állampolgár esetén:
    • tartózkodási engedélyt
    • vagy 3 hónapnál hosszabb vízumot,
    • vagy munkavállalási engedélyt,
    • vagy EU tagságot igazoló okiratot
  5. Az óvoda által kiállított óvodai szakvélemény eredeti példányát

A beiratkozás alkalmával egy adatlap kitöltésére is sor fog kerülni, ezért kérjük, hozzák magukkal irataikat (személyi igazolvány vagy útlevél, lakcímkártya). Az érvényes beiratkozáshoz mindkét szülő jelenléte szükséges.

Bármilyen felmerülő kérdés esetén forduljanak hozzánk bizalommal a iskola@zsido.com email címen vagy a 06-1/ 781-47-60 telefonszámon.

Szeretettel várunk mindenkit!

Jelentkezés nyílt napra